Hakkımızda

Bitontoptan ile uzun yıllardır yurt içi ve yurt dışı önde gelen pazaryeri sitelerinde online alışverişte adından oldukça söz ettirmiş bir kuruluş olmanın gururunu yaşamaktayız. Türkiye'de yer alan popüler pazaryeri sitelerinde etkin şekilde yıllardır güvenli ve uygun alışveriş anlayışıyla varlığını sürdürürken bir yandan artık kendine ait internet mağazası ile sizlerin karşısındayız. Yıllardır her geçen gün büyümeye devam eden Biton Toptan, alışverişini sağladığı ürün yelpazesini de sürekli arttırmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda atılan adımlar ve sizlere sorunsuz bir hizmet sağlamak adına çok çalışıyoruz.
 
E-ticarette karşılıklı güven duygusu oluşturmak bizim için bu işin temelini oluşturmaktadır. Sizlerin sorunlarına kısa sürede cevap sağlamak ve problemlerinizi en kısa sürede gidermek en büyük arzumuz. Yenilikçi web sitesi ile ulaştığımız çıtayı daha yükseğe çıkarmayı ve günümüz online alışveriş koşullarını sizlere en uygun hale getirmek istiyoruz. Biton Toptan markası kampanyalar ve uyguladığı indirimlerle de ününe ün katmayı başarmıştır. Büyük şirketlerle yapılan ortak çalışmalar, internet mağazacılığında sağladığı kolaylıklar, toptan alışveriş imkanı, kullanılan teslim şekilleri ve hızlı teslimatta sizler için sunduğumuz diğer faydaların başında gelmektedir.
 
Yıllar için popülerliğini arttıran online alışveriş artık hayatımızın önemli bir alanını kapsamaktadır. İstediğiniz her ürüne rahatlıkla ulaşabildiğiniz bu dönemde markalaşma adına bizler de önemli adımlar atmaktayız. Güvenilir tüm e-ticaret sitelerinde bizi bulabilir, instagram sayfamız üzerinden bizleri takip edip Biton Toptan’ın fırsatlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. www.bitontoptan.com mağazasının sizlere sunduğu hizmet de hiçbir zaman aksamayacak şekilde en iyi altyapı sistemleri ile donatılmış olup ve güvenlik sertifikaları ile de sektörde yaşanan bu yoğunlukta hangisine güvenmeliyim düşüncesinde Bitontoptan’ı seçmenizi sağlamaktadır.
 
Bitontoptan sunduğu tüm hizmetlerden web sitemiz üzerinden yararlanabilir, öneri ve şikayetlerinizi gerek site gerekse Whats app hattı üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Tekrarlamak gerekirse uzun yıllardır sektörde aktif şekilde faaliyetini sürdüren bir marka olarak yaptığımız işten ve sunduğumuz hizmetlerden gurur duyuyoruz. Müşteri iletişimizi her geçen gün geliştirmeye aynı zamanda sektörün güven ve uygunluk üzerinde şekillendiğini bilerek bu yönde sizleri her zaman memnun müşteriler olarak tanımak istiyoruz. Biton Toptan adı altında satış yapan ve gerçeği yansıtmayan kişi ve kuruluşlar için hukuki yaptırımlarda bulunulduğunu da hatırlatmak isteriz. Biton Toptan internet mağazası ile birlikte Türkiye’de faaliyet gösteren popüler e-ticaret siteleri, sosyal ağlar instagram, facebook ve  AliExpress, Etsy, Amazon Avrupa, Amazon Amerika mağazamız ile de yurtdışından kolayca ulaşım sağlayabilir, güvenli ve uygun alışverişin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz. 
‘Biton Toptan’ GÜRKAN İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ tescilli markasıdır.